Contabil Expert (sistem Hybrid)

Angajator: QLT Group Romania | Recrutare
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Popesti Leordeni
  • Actualizat la: 08.09.2024
    Remote work: Hybrid

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.
    Scurta descriere a companiei

    MISIUNEA QLT® Group România | Recrutare

    Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

    Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrați.

    "Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)"

    Cerinte

    Compania angajatoare ofera servicii de contabilitate complete adaptate profilului de activitate al beneficiarului: compani, institutii si organizatii non-profit.

    Activitatea se va derula 60% la sediul partenerului, asociatie non profit (sector 1) si in rest la sediul angajatorului sau remote. Se poate lucra si remote 2 zile /saptamana, dupa perioada de proba.

    Cautam un economist senior, de preferat sa fi lucrat intr-un cabinet de contabilitate si pt organizatii non profit.

    Cerinte:
    Persoana dinamica, flexibila, organizata, care sa lucreze bine individual dar si in echipa;
    Studii economice superioare, avantaj CECCAR;
    Experienta pe o pozitie similara de minim 5 ani;
    Abilitati de utilizare MS Office si a unui soft de contabilitate-preferabil SAGA;
    Experienta intr-un cabinet de contabilitate constituie avantaj;
    De preferat, experienta in gestionarea mai multor dosare/ societati;
    Cunoasterea limbii engleze sau franceze- poate constitui un avantaj.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    Gestionarea unui prtofoliu de clienti- de la introducerea in sistemul contabil a documentelor primare, pana la inchiderea balantei contabile lunare;
    Depunerea declaratiilor fiscale si intocmirea bilantului contabil;
    Activitatea se va derula 60% la unul din clientii companiei dar si la sediul angajatorului sau remote.

    Alte informatii

    Oferta:
    Contract de munca stabil, nedeterminat;
    Salariu fix 6000 lei net in functie de experienta;
    800 lei tichete de masa si decont transport;
    Asigurare medicala privata Medicover, prime sarbatori+vacanta;
    Program de lucru L-V, 8h/zi, sistem hibrid 2 zile de acasa dupa proba;
    Locatie birou zona centrala, sector 1, Bucuresti.

    Salariu

    6000 - 8000 RON

    Beneficii

    • Prime de vacanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Decontarea transportului
    • Laptop
    • Tichete de masa

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (188)